1. Akupunktūra, tai vienas iš seniausių gydymo būdų, kuris per tūkstančius metų ne tiek daug tepasikeitė. Skausmo klinikoje pagrindinis gydymo metodas – akupunktūra, kuriai naudojamos vienkartinės nerūdijančio plieno adatos, kurios duriamos į atatinkamus žmogaus gydymui svarbius taškus ne tik pagal pagal tradicinę kinų metodiką, bet ir pagal savo sukurtą metodiką, kurių kinų gydytojai dar nežinojo. Labiausiai specelizuojamės gydyti skausmą.

 2. Injekcinė akupunktūra - „kokteilis“: lidokainas ir deksametazonas. Lidokainas mikrodozėmis patenkantis į aktyvius probleminės srities taškus sumažina skausmą ir pagerina degeneracinės srities centrinę nervinę reguliaciją; deksametazonas malšina uždegimą ir normalizuoja veikiamos kūno dalies funkcijas, stiprina antinksčius.(Injekcinės procedūros negalima atlikti asmenims alergiškiems kuriam nors išvardintam aparatui.)

 3. Manualinė terapijaatkuriama tarpslankstelinių sąnarių normali judesio amplitudė ir atstatoma raumenų tonuso pusiausvyra.

 4. Lazerio terapijabeskausmis, neinvazinis terapijos būdas. Terapijos metu didelio stimuliacinio tankio šviesos kvantai pereina per optinius pluoštus ir tiksliai per tašką spinduliuoja į audinį. Atsižvelgiant į paciento situaciją, terapija gali būti taikoma individualiai arba kaip pagalbinė terapija. Analgetinis poveikis trigeriniuose ir akupunktūriniuose taškuose šalinant skausmą.

 5. Ultragarsas - įvairiems uždegimams gydyti.

 6. Raumenų elektrostimuliacija Tai gydymas impulsinėmis srovėmis atkuriant normalią audinių ir organų funkcinę būklę: stimuliuoja nervus ir raumenis, gerina audinių mitybą ir medžiagų apykaitą, plečia kraujagysles.Taikoma esant judinamosios funkcijos pažeidimui (parezei, paralyžiui), raumenų atrofijai, šlapimo pūslės, šlapimo takų, gimdos, virškinimo organų motorikos sutrikimams. 
  Geriausią efektą pasiekiame tada, kai ligonį gydome kompleksiškai, kiekvienam pacientui individualiai pritaikant reikiamas procedūras iš aukščiau nurodytų metodų.
  7. Kompiuterinės sveikatos skriningas. Kompiuterinis sveikatos testavimas pagal odos impedansą padeda išsiaiškinti kūno nuovargį bei ankstyvos stadijos sveikatos problemas, kol dar nėra rimtų matomų simptomų. 
  Odos varžos skenavimo metodas (elektro meridianinis testavimas) leidžia objektyviai nustatyti bioenergetinio lygio sutrikimus akupunktūros meridianuose ir juos koreguoti. Šiam tyrimui atlikti naudojamas specialus odos varžos skenavimo prietaisas kartu su kompiuterine programa. Jo veikimo principas panašus kaip ir elektrokardiografo, tik naudojami du – vienas pozityvus ir vienas aktyvus – elektrodai, kurie laikomi rankose ir srovė daug silpnesnė. Tyrimo metu matuojami ir įvertinami akupunktūros taškų potencialai. 
  Mūsų tikslas - padėti žmonėms išaiškinti ir išspręsti lėtinių skausmų problemas ne tik medikamentiniais bet ir nemedikamentiniais gydymo metodais.