Apie mus

Ilja Seldino šiuolaikinės akupunktūros klinikos istorija siekia 1987 metus kuomet gyd. Ilja Seldinas Jurbarke atidarė pirmąjį kompiuterinės refleksoterapijos centrą pavadinimu “Refleksas”. Šiandien, gydytojas Ilja Seldinas – vienas žinomiausių medicininės akupunktūros specialistų Europoje. Daugybė pacientų su šypsena ir dėkingumu prisimena apsilankymus Seldino Akupunktūros klinikose. Šiuo metu mūsų klinikas galite rasti įsikūrusias Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir Raseiniuose. Klinikose dirba ilgametę patirtį turintys gydytojai kurių tikslas teikti kokybiškas medicinines paslaugas.

Seldino Šiuolaikinės Akupunktūros klinikose padėsime atsikratyti nuo Jus kamuojančių stuburo, sąnarių, rankų, galvos, kojų ar kitų skausmų. Klinikose taikome efektyvius šiuolaikinės ir klasikinės akupunktūros gydymo metodus, kurie padeda atstatyti kraujotaką, miegą, apetitą, dvasinę pusiausvyrą, ir kitas organizmo reakcijas.

Mūsų gydytojų taikoma šiuolaikinė akupunktūra yra adatų terapijos rūšis, kuri remiasi lasteline biologija, neurofiziologija ir kitomis šiuolaikinėmis mokslų šakomis. Ši metodika yra puikiai integruota į šiandieninę gydymo struktūrą ir mes puikiai bendradarbiaujame su kitomis gydymo įstaigomis. Tad kai nepadeda fizioterapija, masažas ar vaistai – jums gali padėti adatų terapija. Procedūros yra neskausmingos ir nepavojingos, bet itin efektyvios.