Gydytojai

Gydytojas Ilja Seldinas

Refleksoterapeutas, įstaigos direktorius

1982 m Rusija. Leningrado sanitarijos ir higienos medicinos institutas. Gydomosios medicinos fakultetas. Gydytojas.
1983m. Kaliningrado srities klinikinė ligoninė. Chirurgijos internatūra.
1986.m Rusija. Leningrado kaulų tuberkuliozės institutas rezidentūra.
Patirtis:
1991 m. įkūrė Seldino akupunktūros klinikos tinklą Lietuvoje, Lenkijoje ir Latvijoje, kuris veikė iki
2001 m. 2001 išsikraustė gyventi į JAV kur ir toliau praktikavo pagal specialybę, taikydamas savo gydymo metodą akupunktūros klinikose Niu Jorko mieste. Po 10-ies metų patirties JAV ir vėl grįžo į Lietuvą, kur nuo 2011 metų tęsia savo veiklą. Gydytojas Ilja Seldinas taip pat yra parašęs daugiau nei 150 mokslinių straipsnių ir yra daug prisidėjęs integruojant Rytų medicinos technologijas į šiuolaikinę Vakarų mediciną. Iki šiol, Lenkijoje ir Niujorke veikia refleksoterapijos klinikos, kur naudojama gydytojo I. Seldino metodika. Lietuvoje, Seldino Šiuolaikinės Akupunktūros klinikos padaliniai sėkmingai dirba Klaipėdos, Kauno, Panevėžio, Tauragės ir Šiaulių miestuose.

– LR sveikatos apsaugos ministerija. Medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija. Medicinos praktikos licencija Nr. MPL-17433.
– Kauno klinikos. Medicinos reabilitacija ir reflekso terapija.
– Lodzės diagnostinės ir kompiuterinės reflekso terapijos klinika (Lenkija). Voskuliarinių galvos skausmų akupunktūrinis gydymas ir šiuolaikinė diagnostika.
– Klinikinė sanatorija „Sovietsk“, plaučių tuberkuliozės diagnostika ir gydymas. – Maskvos stomatologijos medicinos institutas. Gydytojo-reflekso terapeuto kvalifikacijos kursai.
– JAV AADP. Holistinės medicinos specialistas.
– JAV NCCAOM. Akupunktūros diplomantas.
– ICMART pasaulinio kongreso dalyvis.
– Tarptautinio Baltic kongreso akupunktūros ir alternatyvios medicinos kongreso dalyvis.
– LR sveikatos apsaugos ministerija. Gydytojo reflekso terapeuto sertifikatas.
– Rusija. Papildomojo lavinimo Tarptautinė akademija. Akademinio patarėjo sertifikatas.
– Latvijos respublikos gydytojų bendrija. Gydytojo licencija.
– Gydytojas I. Seldinas apdovanotas medaliu „Už nuopelnus ALMA MATER“ bei daugybės diplomų, apdovanojimų, medalių savininkas už mokslinius pasiekimus mokslinėje, praktinėje srityje.

Gydytoja Vygantė Skučienė

1997 m. Kauno medicinos universitetas, Medicinos gydytojo kvalifikacija 1998 m. Kauno medicinos akademija, Medicinos gydytojo rezidentūra 2000 m. Kauno medicinos akademija, Vidaus ligų gydytojo rezidentūra 2002 m. Kauno medicinos universitetas, Gydytojo neurologo rezidentūra Narystės: Nuo 1997 m. Lietuvos Neurologų draugijos narė Nuo 1998 m. Lietuvos Skausmo draugijos narė Patirtis: 2003 m. – 2010 m. Gydytoja neurologė VšĮ Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinė. Nuo 2013m. – Gydytoja neurologė “Northway”MC.

Profesinias žinias tobulina konferencijose ir praktiniuose seminaruose.
2017m. stažuotė ,,Aktualūs psichiatrijos klausimai” LSMU MA Psichiatrijos klinika.
2017m. stažuotė ,,Muskulofascinio skausmo gydymas reabilitacijos praktikoje” . Stažuotė Madrido „Hospital del Aire“ (Ispanija) ligoninėje.

Savo darbe vadovaujasi šūkiu, kad liga nėra vien fizinis kūno pažeidimas, tai ir psichoemocinis sutrikimas. Į žmogų žiūri kaip į visumą, o ne vien į jo ligą. Todėl savo praktikoje šalia vakarietiškos medicinos taiko nuo senų laikų gyvuojančią ir šiuo metu moksliniais tyrimais pagrįstą rytų medicinos gydymo būdą – akupunktūrą. Žinant visą neurofiziologiją bei neurotransmisiją, jai nesunku suvokti, kodėl akupunktūros taikymas yra toks veiksmingas gydymo metodas. Adatų pagalba, dirginant atitinkamus taškus galvos odoje, aktyvuojamos galvos smegenų sritys, ko pasėkoje vyksta sudėtingi neurofiziologiniai procesai, kurių metu gaunamas norimas rezultatas. Akupunktūros metu ne tik gydomi fiziniai sutrikimai, bet ir sureguliuojama psichoemocinė būklė.